Mimi et Toi – Victorie náhrdelník

160,00 

Ručne vyrobený náhrdelník jedinečného dizajnu, holandskej značky Mimi et toi, inšpirovaný Parížom, dizajnovaný v Amsterdame, vyrobený na Bali.

Jednoduchý, no hravý dlhý náhrdelník zdobený pozláteným kruhovým perlovým žaluďom, zeleným zirkónom a sladkovodnou perlou. Krásna sama o sebe, ale ideálna aj na vrstvenie. Náhrdelník je vyrobený z mosadze pozlatejnej 18 k zlatom.

Kamene: sladkovodná perla, zelený zirkón

STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete zachovať kvalitu a zabrániť predčasnému poškodeniu a budete dodržiavať nasledujúce rady, šperky Mimi et Toi vám budú určite dlho robiť radosť:

keď šperky nepoužívate, uchovávajte ich v priloženom sáčku alebo krabičke. Dôležité je, aby od seba jednotlivé šperky boli oddelené
šperky by nemali prísť do styku s vodou, krémami, parfémami či inými sprejmi
vyvarujte sa potu.
Prirodzený maz a oleje vo vašej koži však pomáhajú zabrániť a spomaliť oxidáciu striebra. Noste ich preto často a majte svoj kúsok v puzdre, aby ste sa vyhli kyslíku.
utierajte ich iba mäkkou jemnou handričkou/vatičkou alebo handričkou na striebro.
nespite so svojimi šperkami.
vyvarujte sa chemikálií najmä krémom na ruky alebo potrieb na báze alkoholu.
najlepšie je vyhnúť sa kúpaniu, sprchovaniu alebo umývaniu rúk so šperkami.
pred nasadením šperkov počkajte, až krém na ruky/tvár zaschne.

Nie je na sklade